OpenPublish Theme (6.x-1.16) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Comments
it: Commenti

en: Image
it: Immagine

en: search
it: ricerca

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: By
it: Da

en: !time ago
it: !time fa

en: or
it: o

en: Getting Started
it: Iniziamo

en: Blogs
it: Blog

en: Resource
it: Risorsa
