OpenPublish Theme (6.x-1.16) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Register
ne: दर्ता

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: search
ne: खोज

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: !time ago
ne: !time अघि

en: Blogs
ne: ब्लगहरू
