OpenPublish Theme (6.x-1.16) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Register
tr: Kaydol

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Image
tr: Resim

en: Audio
tr: Ses

en: search
tr: ara

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: By
tr: Yazar:

en: !time ago
tr: !time önce

en: Share
tr: Paylaş

en: or
tr: ya da

en: Getting Started
tr: Başlangıç

en: Blogs
tr: Ağ Günlükleri

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun
