OpenPublish Theme (6.x-1.19) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Comments
nl: Reacties

en: Image
nl: Afbeelding

en: search
nl: zoeken

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: By
nl: Door

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Share
nl: Delen

en: or
nl: of

en: Getting Started
nl: Beginnen

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: by <strong>!username</strong> | !datetime
nl: door <strong>!username</strong> | !datetime

en: Resource
nl: Bron

en: Log Out
nl: Uitloggen
