OpenPublish Theme (6.x-1.18) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Register
ar: التسجيل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Image
ar: الصورة

en: Audio
ar: الصوت

en: search
ar: ابحث

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: By
ar: بواسطة

en: !time ago
ar: منذ !time

en: or
ar: أو

en: Getting Started
ar: البدء

en: Blogs
ar: مدونات

en: Video
ar: فيديو

en: Resource
ar: مصدر
