Options Element (6.x-1.10) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Options
lt: Nustatymai

en: Key
lt: Raktas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
