Options Element (6.x-1.11) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Value
hi: मान

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Add
hi: जोड़ें

en: Add item
hi: मद जोडें

en: Options
hi: विकल्प

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
