Options Element (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Remove
ar: حذف

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: Add item
ar: أضف رابطا

en: Options
ar: الخيارات

en: Key
ar: المفتاح

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Allow multiple values
ar: السماح بتعدد القيم
