Options Element (6.x-1.6) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Remove
ru: Удалить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: Add item
ru: Добавить пункт

en: Options
ru: Настройки

en: Key
ru: Ключ

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Allow multiple values
ru: Разрешить множественные значения
