Override Node Options (6.x-1.10) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: The username %name does not exist.
ar: لا وجود للمستخدم %name.

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: You have to specify a valid date.
ar: يجب أن تحدد تاريخا صحيحا.

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: File attachments
ar: الملفات المرفقة

en: Publishing options
ar: خيارات النشر

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Comment settings
ar: إعدادات التعليق

en: Revision information
ar: معلومات المراجعة

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
ar: شرح لما عدلته أو أضفته ليظهر في سجل التحرير للتوضيح.
