Override Node Options (6.x-1.11) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: The username %name does not exist.
ro: Utilizatorul  %name nu există.

en: Log message
ro: Mesaj jurnal

en: You have to specify a valid date.
ro: Trebuie să specificaţi o dată validă.

en: Authoring information
ro: Informaţii despre autor

en: File attachments
ro: Fişiere ataşate

en: Publishing options
ro: Opţiuni de publicare

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: comment
ro: comentariu

en: Revision information
ro: Informaţii revizie

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
ro: O explicaţie a adăugărilor, sau a actualizărilor, pentru a ajuta alţi autori să înţeleagă motivaţia ta de a scrie în această carte.
