Override Node Options (6.x-1.9) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Sticky at top of lists
ar: مُثَبَّت أعلى القوائم

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
ar: الصيغة: %time. دعها فارغة ليضع النظام توقيت النشر آليا.

en: Leave blank for %anonymous.
ar: دعها فارغة ل%anonymous.

en: File attachments
ar: الملفات المرفقة

en: Publishing options
ar: خيارات النشر

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة
