Override Node Options (6.x-1.9) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Sticky at top of lists
fa: ماندگار در بالای فهرست‌ها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
fa: قالب: %time. برای استفاده از زمان ارسال فرم، خالی بگذارید.

en: Leave blank for %anonymous.
fa: برای %anonymous خالی بگذارید.

en: File attachments
fa: فایل‌های پیوست

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: Create new revision
fa: ایجاد بازبینی جدید
