Override Node Options (6.x-1.9) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Sticky at top of lists
ro: Lipicios în capul listelor

en: Authored by
ro: Autor

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Authoring information
ro: Informaţii despre autor

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
ro: Format: %time. Lăsaţi liber pentru a folosi data şi ora din momentul trimiterii formei.

en: Leave blank for %anonymous.
ro: Lăsaţi liber pentru %anonymous.

en: File attachments
ro: Fişiere ataşate

en: Publishing options
ro: Opţiuni de publicare

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie
