PAD File (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: page
ca: pàgina

en: Currency
ca: Moneda

en: License
ca: Llicència

en: Download
ca: Baixa

en: Version
ca: Versió

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Country
ca: País

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Icon
ca: Icona

en: Add
ca: Afegeix

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Active
ca: Actiu

en: Date format
ca: Format de la data

en: Off
ca: Inactiu

en: Creation date
ca: Data de creació

en: active
ca: actiu

en: State
ca: Estat

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Tools
ca: Eines

en: Expiration
ca: Venciment

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Fax number
ca: Número de fax

en: Time format
ca: Format de l'hora

en: Languages
ca: Llengües

en: Link label
ca: Etiqueta de l'enllaç

en: Website
ca: Lloc web

en: Download link
ca: Enllaç de descàrrega

en: Screenshot
ca: Captura

en: Identifier
ca: Identificador

en: Address 2
ca: Adreça 2

en: User identifier
ca: Identificador d'usuari

en: Active status
ca: Estat actiu
