PAD File (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (53 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: page
sv: sida

en: Currency
sv: Valuta

en: Primary URL
sv: Primär URL

en: Cost
sv: Kostnad

en: Download
sv: Ladda ned

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Country
sv: Land

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Icon
sv: Ikon

en: Add
sv: Lägg till

en: Filename
sv: Filnamn

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Active
sv: Aktiv

en: Date format
sv: Datumformat

en: Off
sv: Av

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: active
sv: aktiv

en: State
sv: Läge

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: Tools
sv: Verktyg

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: State/Province
sv: Län/landskap

en: Fax number
sv: Faxnummer

en: Time format
sv: Tidsformat

en: Languages
sv: Språk

en: Link label
sv: Länkens etikett

en: Requirements
sv: Krav

en: Website
sv: Webbplats

en: Download link
sv: Nedladdningslänk

en: Screenshot
sv: Skärmdump

en: Zip
sv: Postnummer

en: Identifier
sv: Identifierare

en: Company name
sv: Företagsnamn

en: export
sv: exportera

en: Address 2
sv: Adress 2

en: Address (line 1)
sv: Adress (rad 1)

en: Address (line 2)
sv: Adress (rad 2)

en: Active status
sv: Aktiv status

en: Address 1
sv: Adress 1
