PAD File (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (51 entries)

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: page
tr: sayfa

en: Currency
tr: Para birimi

en: Cost
tr: Maliyet

en: License
tr: Lisans

en: Download
tr: İndir

en: Version
tr: Sürüm

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Country
tr: Ülke

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Icon
tr: Simge

en: Add
tr: Ekle

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Active
tr: Etkin

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Off
tr: Kapalı

en: Creation date
tr: Oluşturulma tarihi

en: active
tr: etkin

en: State
tr: Durum

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Cache
tr: Önbellek

en: Tools
tr: Araçlar

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: State/Province
tr: İl

en: Fax number
tr: Faks numarası

en: Languages
tr: Diller

en: Link label
tr: Link etiketi

en: Website
tr: Web sitesi

en: Download link
tr: İndirme: link

en: Screenshot
tr: Ekran görüntüsü

en: Identifier
tr: Tanımlayıcı

en: Company name
tr: Şirket adı

en: export
tr: dışarı ver

en: Address 2
tr: Adres 2

en: Last modification date
tr: Son değişiklik tarihi

en: Address 1
tr: Adres 1
