PAD File (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (71 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: page
uk: сторінка

en: Currency
uk: Валюта

en: Primary URL
uk: Основний URL

en: Cost
uk: Вартість

en: License
uk: Ліцензія

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Country
uk: Країна

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Program
uk: Програма

en: Icon
uk: Іконка

en: Add
uk: Додати

en: Filename
uk: Назва файла

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Active
uk: Активно

en: Date format
uk: Формат дати

en: Off
uk: Вимкнено

en: Creation date
uk: Дата створення

en: active
uk: активне

en: State
uk: Стан

en: Edit description
uk: Змінити опис

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Cache
uk: Кеш

en: Tools
uk: Інструменти

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: State/Province
uk: Область/Район

en: Fax number
uk: Номер факсу

en: Time format
uk: Формат часу

en: Languages
uk: Мови

en: Link label
uk: Мітка посилання

en: Long description
uk: Докладний опис

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Download link
uk: Посилання на завантаження

en: Descriptions
uk: Описи

en: Screenshot
uk: Знімок екрану

en: Zip
uk: Індекс

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Company name
uk: Назва компанії

en: Contact email
uk: Контактна електронна адреса

en: off
uk: вимкнено

en: export
uk: експорт

en: City/Town
uk: Населений пункт

en: Operating systems
uk: Операційні системи

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Last modification date
uk: Дата останньої зміни

en: Author email
uk: Електронна адреса автора

en: Program name
uk: Ім'я програми

en: Program version
uk: Версія програми

en: Release date
uk: Дата випуску

en: Add description
uk: Додати опис

en: User identifier
uk: Ідентифікатор користувача

en: Active status
uk: Активний стан

en: Address 1
uk: Адреса 1

en: Link this field to its PAD File
uk: Зробити це поле посиланням на його PAD-файл
