PAD File (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: page
ur: صفحہ

en: Currency
ur: کرنسی

en: Primary URL
ur: بنیادی یو آر ایل (URL)

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Languages
ur: زبانیں
