PAD File (6.x-1.5) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: page
gl: páxina

en: Currency
gl: Divisa

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Country
gl: País

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: Icon
gl: Icona

en: Add
gl: Engadir

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Active
gl: Activo

en: Date format
gl: Formato de data

en: Off
gl: Desactivado

en: Creation date
gl: Data de creación

en: active
gl: activo

en: State
gl: Estado

en: Downloads
gl: Descargas

en: Cache
gl: Caché

en: Tools
gl: Ferramentas

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Fax number
gl: Número de fax

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: Languages
gl: Idiomas

en: Link label
gl: Etiqueta da ligazón

en: Screenshot
gl: Captura de pantalla

en: Identifier
gl: Identificador

en: Company name
gl: Nome da empresa

en: export
gl: exportar
