PAD File (6.x-1.5) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Active
ne: सक्रिय

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: active
ne: सक्रिय

en: Languages
ne: भाषाहरू
