PAD File (6.x-1.5) - en to te translation catalogue (32 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: page
te: పేజీ

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Primary URL
te: ప్రాథమిక URL

en: Cost
te: ధర

en: License
te: అనుమతి పత్రం

en: Version
te: సంచిక

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Country
te: దేశం

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Add
te: చేర్చు

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Languages
te: భాషలు

en: Download link
te: దింపుకోలు లింకు

en: Screenshot
te: తెరపట్టు
