PAD File (6.x-1.6) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: page
he: דף

en: Cost
he: עלות

en: License
he: רישיון

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Country
he: מדינה

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Icon
he: סמל

en: Add
he: הוספה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Active
he: פעיל

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Off
he: כבוי

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: active
he: פעיל

en: State
he: מצב

en: Cache
he: מטמון

en: Tools
he: כלים

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: Fax number
he: מס' פקס

en: Languages
he: שפות

en: Link label
he: תווית הקישור

en: @count days
he: @count ימים

en: Screenshot
he: צילום מסך

en: Identifier
he: מזהה

en: Company name
he: שם החברה

en: export
he: ייצוא

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Last modification date
he: תאריך עדכון אחרון

en: Address 1
he: כתובת 1
