PAD File (6.x-1.6) - en to ru translation catalogue (64 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: page
ru: страница

en: Currency
ru: Валюта

en: Primary URL
ru: Основной URL

en: Cost
ru: Стоимость

en: License
ru: Лицензия

en: Download
ru: Скачать

en: Version
ru: Версия

en: view
ru: представление

en: Edit
ru: Редактировать

en: Country
ru: Страна

en: Category
ru: Категория

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Import
ru: Импортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Program
ru: Программа

en: Icon
ru: Иконка

en: Add
ru: Добавить

en: Filename
ru: Имя файла

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Active
ru: Активно

en: Date format
ru: Формат даты

en: Off
ru: Выкл

en: Creation date
ru: Дата создания

en: active
ru: активно

en: State
ru: Состояние

en: Edit description
ru: Редактировать описание

en: Downloads
ru: Загрузки

en: Cache
ru: Кэш

en: Tools
ru: Инструменты

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: State/Province
ru: Область/Район

en: Fax number
ru: Номер факса

en: Time format
ru: Формат времени

en: Languages
ru: Языки

en: Link label
ru: Метка ссылки

en: Requirements
ru: Требования

en: Website
ru: Вебсайт

en: Download link
ru: Ссылка на загрузку

en: Screenshot
ru: Снимок экрана

en: Identifier
ru: Идентификатор

en: Company name
ru: Название компании

en: Contact email
ru: Контактный email

en: Contact Email
ru: Контактный Email

en: off
ru: выкл

en: export
ru: экспорт

en: City/Town
ru: Город (Населенный пункт)

en: Operating systems
ru: Операционные системы

en: Address 2
ru: Адрес 2

en: Last modification date
ru: Дата последнего изменения

en: Release date
ru: Дата выхода

en: User identifier
ru: Идентификатор пользователя

en: Active status
ru: Активный статус

en: Address 1
ru: Улица, дом, этаж
