PAD File (6.x-1.7) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Currency
ro: Monedă

en: License
ro: Licență

en: Download
ro: Descarcă

en: Version
ro: Versiune

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Country
ro: Ţară

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Add
ro: Adaugă

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Active
ro: Activ

en: Date format
ro: Format dată

en: Off
ro: Oprit

en: Creation date
ro: Dată creare

en: active
ro: activ

en: State
ro: Status

en: Tools
ro: Instrumente

en: Expiration
ro: Data expirării

en: State/Province
ro: Judeţ

en: Languages
ro: Limbi

en: Link label
ro: Legătură etichetă

en: Identifier
ro: Identificator

en: Company name
ro: Nume companie

en: Contact email
ro: E-mail de contact
