PAD File (6.x-1.9) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: page
ar: صفحة

en: Cost
ar: كلفة

en: Download
ar: تحميل

en: Version
ar: النسخة

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Country
ar: الدولة

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Icon
ar: أيقونة

en: Add
ar: إضافة

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Active
ar: نشط

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Off
ar: إيقاف

en: active
ar: نشط

en: State
ar: الحالة

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Tools
ar: الأدوات

en: Languages
ar: اللغات

en: Screenshot
ar: اللقطة

en: Identifier
ar: المعرف

en: export
ar: تصدير
