PAD File (6.x-1.7) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Date format
sr: Формат датума

en: active
sr: активан

en: State
sr: Статус

en: Cache
sr: Кеш

en: Languages
sr: Језици

en: Contact email
sr: Контакт е-мејл
