Page manager redirect (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Preview
ar: معاينة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Context
ar: السياق

en: Administrative title
ar: عنوان إداري
