Page manager redirect (6.x-1.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ
