Page Style (6.x-1.3) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Page Style
ca: Estil de pàgina

en: Home page
ca: Portada

en: Save
ca: Desa

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Block
ca: Bloc

en: Inline
ca: En línia

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Text links
ca: Enllaços amb text

en: Image links
ca: Enllaços amb imatge

en: Source
ca: Font

en: Features
ca: Funcionalitats

en: White
ca: Blanc

en: Style
ca: Estil

en: Standard
ca: Estàndard

en: Theme settings
ca: Paràmetres del tema

en: Blue
ca: Blau

en: Black
ca: Negre

en: Block type
ca: Tipus de bloc

en: Example:
ca: Exemple:

en: Yellow
ca: Groc
