Page Style (6.x-1.4) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Page Style
hi: पेज शैली

en: Yes
hi: हाँ

en: Home page
hi: मुख पृष्ठ

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: Normal
hi: सामान्य

en: Source
hi: स्रोत

en: or
hi: अथवा

en: Style
hi: अंदाज

en: Standard
hi: मानक

en: Blue
hi: नीला

en: Black
hi: काला

en: and
hi: और

en: Block type
hi: ब्लॉक प्रकार
