Page Style (6.x-1.6) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Page Style
fa: سبک صفحه

en: Administer
fa: مدیریت

en: Block title
fa: عنوان بلوک

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Theme
fa: پوسته

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Warning
fa: اخطار

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: White
fa: سفید

en: User management
fa: مدیریت کاربران

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Standard
fa: استاندارد

en: Theme settings
fa: تنظیمات پوسته

en: Site configuration
fa: پیکربندی سایت

en: Site building
fa: ساختار سایت

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: Blue
fa: آبی

en: Black
fa: سیاه

en: Toggle display
fa: تغییر وضعیت نمایش

en: and
fa: و

en: Block type
fa: نوع بلاک

en: Footnote
fa: پاورقی

en: Example:
fa: مثال:

en: Identification
fa: شناسایی

en: Translate interface
fa: ترجمه محیط کاربری
