Page Style (6.x-1.6) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Page Style
lt: Puslapio stilius

en: Administer
lt: Administravimas

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Theme
lt: Tema

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Features
lt: Savybės

en: White
lt: Baltas

en: User management
lt: Narių valdymas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Standard
lt: Standartinis

en: Site configuration
lt: Svetainės konfigūracija

en: Site building
lt: Svetainės kūrimas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Black
lt: Juoda

en: Toggle display
lt: Perjungti rodymą

en: and
lt: ir

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Yellow
lt: Geltona

en: Black/White
lt: Juoda/Balta

en: White/Black
lt: Balta/Juoda

en: Current Style
lt: Dabartinis stilius

en: Identification
lt: Indentifikacija

en: Translate interface
lt: Sąsajos vertimas

en: Page Style configuration
lt: Puslapio stiliaus nustatymai

en: Page Style Black/White
lt: Puslapio stilius Juoda/Balta

en: Black/White page style.
lt: Puslapio stilius Juoda/Balta.

en: Page Style White/Black
lt: Puslapio stilius Balta/Juoda

en: White/Black page style.
lt: Puslapio stilius Balta/Juoda.

en: Page Style Standard
lt: Standartinis puslapio stilius

en: Standard page style.
lt: Standartinis puslapio stilius.

en: Set the page style.
lt: Nustatyti puslapio stilių.
