Page Style (6.x-1.6) - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Page Style
tr: Sayfa Stili

en: Administer
tr: Yönet

en: Block title
tr: Blok başlığı

en: Screenshots
tr: Ekran görüntüleri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Theme
tr: Tema

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Warning
tr: Uyarı

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Text links
tr: Metin bağlantıları

en: Image links
tr: Resim bağlantıları

en: Features
tr: Özellikler

en: White
tr: Beyaz

en: User management
tr: Kullanıcı yönetimi

en: Permissions
tr: İzinler

en: Standard
tr: Standart

en: Theme settings
tr: Tema ayarları

en: Site configuration
tr: Site yapılandırması

en: Site building
tr: Site kurulumu

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Blue
tr: Mavi

en: Black
tr: Siyah

en: Toggle display
tr: Görünümü aç/kapa

en: and
tr: ve

en: Block type
tr: Blok tipi

en: Yellow
tr: Sarı

en: Identification
tr: Kimlik

en: Translate interface
tr: Arayüzü çevir

en: Adjustable.
tr: Ayarlanabilir

en: Current Theme
tr: Geçerli Tema
