Page Style (6.x-1.9) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Page Style
he: סגנון דף

en: Administer
he: ניהול

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: days
he: ימים

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Normal
he: נורמלי

en: Warning
he: אזהרה

en: Medium
he: בינוני

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Features
he: פיצ'רים

en: White
he: לבן

en: or
he: או

en: User management
he: ניהול חברי האתר

en: Permissions
he: הרשאות

en: Standard
he: רגיל

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב

en: Site configuration
he: הגדרות אתר

en: Bold
he: מודגש

en: Site building
he: בניית אתר

en: Blocks
he: בלוקים

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Blue
he: כחול

en: Black
he: שחור

en: Toggle display
he: שינוי מאפייני תצוגה

en: and
he: וגם

en: Block type
he: סוג בלוק

en: Identification
he: זיהוי

en: Translate interface
he: תרגום הממשק
