Page Style (6.x-1.9) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Page Style
ne: पृष्ठको शैली

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Normal
ne: साधारण

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Medium
ne: माध्यम

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: and
ne: र

en: Identification
ne: पहिचान
