Painted Wall - Abandoned (6.x-2.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Comments
ar: التعليقات

en: Ash
ar: رماد

en: Bluemarine
ar: أزرق بحري

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: configure
ar: ضبط

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: edit menu
ar: تحرير القائمة
