Painted Wall - Abandoned (6.x-2.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Comments
ca: Comentaris

en: Ash
ca: Cendre

en: Bluemarine
ca: Blaumarí

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: configure
ca: configura

en: Content Bottom
ca: Contingut inferior

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: edit block
ca: edita el bloc

en: edit menu
ca: edita el menú
