Panels (6.x-3.5) - en to ca translation catalogue (130 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: select
ca: selecciona

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: content
ca: contingut

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: more
ca: més

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Center
ca: Centre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Back
ca: Enrere

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Top
ca: Part superior

en: Region
ca: Regió

en: Teaser
ca: Resum

en: Layout
ca: Disposició

en: Unknown
ca: Desconegut

en: type
ca: tipus

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: CSS ID
ca: ID de CSS

en: The CSS ID to apply to this page
ca: L'ID CSS a aplicar a aquesta pàgina

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Two column
ca: Dues columnes

en: Two column stacked
ca: Dues columnes apilades

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Contains
ca: Conté

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Up
ca: Amunt

en: Width
ca: Amplada

en: Caching
ca: Emmagatzemament en memòria cau

en: Border
ca: Vora

en: Method
ca: Mètode

en: Other
ca: Altres

en: Text color
ca: Color del text

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Clone
ca: Clona

en: Down
ca: Avall

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Order
ca: Ordre

en: Uncategorized
ca: Sense categoria

en: Plain
ca: Pla

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Change
ca: Canvia

en: Cache settings
ca: Paràmetres de la memòria cau

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Fixed
ca: Fixat

en: Empty
ca: Buit

en: Style
ca: Estil

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Apply
ca: Aplica

en: No style
ca: Sense estil

en: No caching
ca: No emmagatzemar en memòria cau

en: Change layout
ca: Canvia la disposició

en: - None selected -
ca: - cap seleccionat -

en: Unordered
ca: Sense ordenar

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes

en: 1 min | @count min
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 sec | @count sec
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: Choose layout
ca: Selecciona la disposició

en: Add content to !s
ca: Afegeix contingut a !s

en: No title
ca: Sense títol

en: Columns
ca: Columnes

en: Panel content
ca: Contingut del panell

en: Disable Drupal blocks/regions
ca: Inhabilita els blocs/regions del Drupal

en: CSS code
ca: Codi CSS

en: System block
ca: Bloc del sistema

en: Rounded corners
ca: Cantonades arrodonits

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Finish
ca: Acaba

en: Add row
ca: Afegeix una línia

en: Column
ca: Columna

en: Add new rule
ca: Afegeix una nova regla

en: Add region
ca: Afegir regió

en: Row
ca: Fila

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Invalid input
ca: Entrada invàlida

en: Live preview
ca: Previsualització en viu

en: - All -
ca: - Tot -

en: Styles
ca: Estils

en: In code
ca: Al codi

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Administrative description
ca: Descripció d'administració

en: Style settings
ca: Paràmetres d'estil

en: Remove row
ca: Elimina fila

en: Add region to left
ca: Afegeix una regió a l'esquerra

en: Add region to right
ca: Afegeix una regió a la dreta

en: Region settings
ca: Paràmetres de la regió

en: Remove region
ca: Suprimeix la regió

en: Configure region
ca: Configura la regió

en: Region title
ca: Títol de la regió

en: Selection rules
ca: Regles de selecció

en: Panel: @title
ca: Panell: @title

en: Update and preview
ca: Actualitza i previsualitza

en: Administrative title of this variant.
ca: Títol d'administració d'aquesta variant

en: Header text
ca: Text de la capçalera

en: Region class
ca: Classe de la regió

en: Basic styles
ca: Estils bàsics

en: Header background
ca: Fons de la capçalera

en: Header border
ca: Vora de la capçalera
