Panels 960gs (HTML5) (6.x-0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: not verified
ar: لم يتم التحقق

en: Home page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Anonymous
ar: مجهول

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: Middle
ar: وسط
