Panels Accordion (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: more
de: mehr

en: none
de: keine

en: active
de: aktiv

en: false
de: Falsch

en: true
de: Wahr

en: Panels style plugins
de: Plugin für die Anzeige von Panels

en: event
de: Ereignis

en: click
de: Klicken

en: Easing
de: Fließender Übergang
