Panels Extra Layouts (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: footer
lt: poraštė

en: header
lt: antraštė

en: Top
lt: Viršus

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Middle column
lt: Vidurinis stulpelis

en: Right side
lt: Dešnė pusė

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
