Panels IAB (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Images
pt: Imagens

en: Text
pt: Texto

en: Skyscraper
pt: Arranha-Céus

en: Button
pt: Botão

en: Square
pt: Quadrado

en: Banner
pt: Faixa

en: Leaderboard
pt: Cabeçalho

en: Advertising
pt: Publicidade

en: Wide Skyscraper
pt: Arranha-Céus Largo

en: Small Rectangle
pt: Retângulo Pequeno

en: Small Square
pt: Quadrado Pequeno

en: Half Banner
pt: Meia Faixa

en: Medium Rectangle
pt: Retângulo Médio

en: Large Rectangle
pt: Retângulo Grande

en: Vertical Banner
pt: Faixa Vertical
