ParaChat (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Yes
it: Sì

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: anonymous
it: anonimi
