Pathauto (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: content
ar: المحتوى

en: Remove
ar: حذف

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: forums
ar: منتديات

en: Separator
ar: فاصل

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: users
ar: الأعضاء

en: Language neutral
ar: اسم اللغة
