Pay (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Title
he: כותרת

en: user
he: משתמש

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Transaction date
he: תאריך פעולה

en: Value
he: ערך

en: disabled
he: מושבת

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Notes
he: הערות

en: Total
he: סך הכל

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Active
he: פעיל

en: Comment
he: תגובה

en: Published
he: מפורסם

en: Success
he: הצלחה

en: active
he: פעיל

en: Details
he: פרטים

en: Amount
he: כמות

en: Owner
he: בעלים

en: Payment
he: תשלום

en: Payment settings
he: הגדרות תשלום

en: Method
he: שיטה

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Switch
he: החלפה

en: Activity
he: פעילות

en: Node settings
he: הגדרות פריט תוכן

en: Permissions
he: הרשאות

en: Transaction
he: עסקה

en: Failed
he: נכשל

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Payment methods
he: צורות תשלום

en: Link to form
he: קישור לטופס

en: View link
he: קישור להיבט

en: Node creation
he: יצירת פריט תוכן

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: And
he: וגם
