Pay-per-node (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: user
ar: مستخدم

en: Submit
ar: إضافة

en: content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Quantity
ar: الكمية

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: view
ar: عرض

en: edit
ar: تحرير

en: Preview
ar: معاينة

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Allowed
ar: مسموح به

en: Role
ar: الدور

en: Order
ar: الترتيب

en: Changed
ar: تم التغير

en: No content types available.
ar: لا توجد أي أنواع محتوى.

en: Available
ar: متوفّر

en: @type: added %title.
ar: @type: تمت إضافة %title.

en: My account
ar: حسابي

en: @type %title has been created.
ar: تم إنشاء ال@type‏ %title.

en: The post could not be saved.
ar: تعذر حفظ الموضوع.
