Pay-per-node (6.x-2.0) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: view
az: görünüş

en: edit
az: redaktə et

en: Preview
az: Önizləmə

en: Node type
az: Nod tipi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Role
az: Rollar

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Available
az: Mövcuddur

en: @type: added %title.
az: @type: %title əlavə edildi.

en: My account
az: Mənim hesabım

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: The post could not be saved.
az: Postu saxlamaq mümkün olmadı.
