Pay-per-node (6.x-2.0) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: user
fa: کاربر

en: Submit
fa: ثبت

en: content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Quantity
fa: تعداد

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Purchased
fa: فروخته شد

en: view
fa: مشاهده

en: created
fa: ایجاد شده

en: edit
fa: ویرایش

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Node type
fa: نوع گره

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: administer
fa: مدیریت

en: overview
fa: مرورکلی

en: total
fa: مجموع

en: Role
fa: نقش

en: Order
fa: سفارش

en: left
fa: چپ

en: Submit %name
fa: ارسال %name

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: No content types available.
fa: هیچ یک از انواع محتوا در دسترس نیست.

en: Available
fa: در دسترس

en: @type: added %title.
fa: @type: %title اضافه شد.

en: My account
fa: حساب من

en: @type %title has been created.
fa: @type %title ایجاد شد.

en: The post could not be saved.
fa: محتوای ارسال شده نمی‌تواند ذخیره شود.

en: Bulk operations
fa: عملیات دسته جمعی
