Pay-per-node (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: user
lt: narys

en: Submit
lt: Siųsti

en: content
lt: turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Purchased
lt: Įsigyta

en: view
lt: peržiūrėti

en: created
lt: sukurta

en: edit
lt: redaguoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: administer
lt: administruoti

en: Role
lt: Rolė

en: Order
lt: Tvarka

en: left
lt: Kairioji pusė

en: Changed
lt: Pakeista

en: No content types available.
lt: Nėra turinio tipų.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: My account
lt: Mano erdvė

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: The post could not be saved.
lt: Įrašas negali būti išsaugotas

en: The ID of the product feature this is attached to.
lt: Prekės ID prie kurios savybės tai priskirta.

en: The ID of the node this role feature is attached to.
lt: Mazgo ID prie kurios savybės rolė priskirta.

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: If the original order status was not Completed.
lt: Jei originali užsakymo būsena nėra Pabaigta.

en: If the updated order status is Completed.
lt: Jei atnaujinto užsakymo būsena Pabaigta.
